O firmie

Firma JARBETAL jest wieloletnim producentem wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej od 1995 roku. Jesteśmy nowoczesną firmą, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej jak również konstrukcji aluminiowych.

Technologia

Posiadamy kompletne linie do produkcji stolarki PVC jak oraz ślusarki aluminiowej, zaplecze transportowe i magazynowe. Park maszynowy firmy ulega ciągłej zmianie w związku z unowocześnianiem technologii i rozwojem firmy. Możliwości wytwórcze firmy zostały wzbogacone poprzez zakup lasera, prasy krawędziowej oraz kolejnych maszyn CNC do produkcji i prefabrykacji elementów elewacji wentylowych z płyt kompozytowych typu Alucobond, HPL, Trespa i Fundermax oraz włókno-cement Cembrit.

Nasze produkty

Okna i drzwi PCV wykonane są z niemieckich profilli KÖMMERLING®. Cechuje je bogata paleta kolorów i form odpowiednich dla każdego stylu architektonicznego a także możliwość indywidualnych rozwiązań.
Profile te gwarantują doskonałą izolację cieplną, a tym samym decydują o znacznym obniżeniu kosztów ogrzewania. Dzięki swej nowoczesnej i dźwiękoszczelnej konstrukcji zapewniają ciszę i spokój wewnątrz domu.
Okna i drzwi są trwałe, wzmocnione ze stali ocynkowanej w skrzydle i ramie, odporne na działanie czynników atmosferycznych, łatwe do utrzymania w czystości, proste w konserwacji oraz szczelne. Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane maszyny, to gwarancja tworzenia ślusarki aluminiowej spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ślusarka aluminiowa produkowana jest z systemów ALUPROF ®.
Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii.
Do naszych produktów proponujemy duży wybór szyb ciepłochronnych, bezpiecznych, utrudniających włamanie, dźwiękochłonnych, ozdobnych. Jesteśmy w stanie spełnić Państwa wszystkie życzenia i oczekiwania. 
Okna i drzwi wyposażone są w wysokiej jakości okucia Winkhaus. Dzięki ich wysokiej jakości możemy uzyskać wszelkie konfiguracje otwierania oraz standardowo stosować system wietrzenia szczelinowego w skrzydłach rozwierno-uchylnych. Ponadto oferujemy dodatkowo wielostopniowe uchylanie MSL, hamulec okienny, zatrzask balkonowy, ogranicznik otwarcia, okucia antywłamaniowe. 
Oferujemy pełną gamę dodatków do okien: parapety zewnętrzne, wewnętrzne, żaluzje, rolety, moskitiery, klamki, pochwyty itp. Proponujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, rabaty oraz doradztwo i pomiar. Oferujemy fachowy transport i montaż.

Materiały stosowane do produkcji posiadają wymagane atesty, w tym Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej i Certyfikat ISO 9001.

Istnieje możliwość oglądu naszych produktów w siedzibie firmy: Pruszków, ul. Groblowa 3.

Dział handlowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat oferowanych produktów i rozwiązań, zapraszamy do zadawania pytań naszym specjalistom. Dział Handlowy służy Państwu fachową pomocą m.in. na temat doboru systemu profili dla okien i drzwi, wyboru optymalnego rodzaju szkła (ze względu na akustykę, termikę, bezpieczeństwo), zastosowania odpowiednich okuć i akcesoriów oraz sposobach montażu stolarki i konstrukcji aluminiowych. W celu uzyskania fachowej porady czy pomocy naszego doświadczonego zespołu, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.