O firmie

Firma JARBETAL jest wieloletnim producentem wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej. Dbamy o estetykę Państwa domów już od 1995, a wraz z rozwojem rozszerzyliśmy swoją działalność również na rynek międzynarodowy. Nasze konstrukcje doceniane są m.in. we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Arubie.

Ponad 25 lat doświadczenia
Szkolenia
Wsparcie techniczne
Doświadczony zespół

Stolarka aluminiowa
Stolarka okienna PCV
Fasady
Drzwi panelowe

Jesteśmy nowoczesną firmą, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej jak również konstrukcji aluminiowych.

Technologia

Posiadamy kompletne linie do produkcji stolarki PVC jak i ślusarki aluminiowej oraz zaplecze transportowe i magazynowe. Park maszynowy firmy ulega ciągłej ekspansji w związku z unowocześnianiem technologii wytwórczych i rozwojem firmy. Możliwości wytwórcze firmy zostały wzbogacone poprzez zakup lasera, prasy krawędziowej oraz kolejnych maszyn CNC do produkcji i prefabrykacji elementów elewacji wentylowych z płyt kompozytowych typu Alucobond, HPL, Trespa i Fundermax oraz włókno-cement Cembrit.

Produkcja
Maszyny CNC
Laser
Prasa krawędziowa
Transport
Cięcie

Dział handlowy

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat oferowanych produktów i rozwiązań, zapraszamy do zadawania pytań naszym specjalistom. Dział Handlowy służy Państwu fachową pomocą m.in. na temat doboru systemu profili dla okien i drzwi, wyboru optymalnego rodzaju szkła (ze względu na akustykę, termikę, bezpieczeństwo), zastosowania odpowiednich okuć i akcesoriów oraz sposobach montażu stolarki i konstrukcji aluminiowych. W celu uzyskania fachowej porady czy pomocy naszego doświadczonego zespołu, prosimy o kontakt z naszym biurem.