Obróbka płyt włókno cementowe

Zadzwoń +48 22 728 85 48

Podczas tworzenia elewacji w nowoczesnych budynkach, jak i w czasie remontowania starszych domów, przydadzą się płyty włókno cementowe. Są one wykonane ze zbrojonego cementu. Zbrojenie z kolei bazuje na włóknie celulozowym. Takie płyty dobrze sprawdzają się jako ciekawe, estetyczne wykończenie elewacji, a dodatkowo mają wiele innych zalet. Aby jednak wykorzystać je na budynku, trzeba najpierw odpowiednio je przygotować. To umożliwia oferowana przez nas obróbka płyt włókno cementowych.

Obróbka płyt włókno cementowe — co oznacza?

W naszej ofercie znajdziesz usługę obrabiania wszelkich płyt wykonanych z cementu zbrojonego włóknem celulozowym. Takie procesy mogą obejmować przycinanie elementów do żądanych wielkości lub kształtów, a także szlifowanie i wykonywanie wszelkich innych niezbędnych prac (na przykład otworowanie). Obróbka płyt włókno cementowych pozwala stworzyć wymarzony, nowoczesny dom lub nadać nowy wygląd starym budynkom. Dopasujemy cięte i przygotowywane elementy do Twoich potrzeb i wymagań. 

Obróbka płyt Alucobond

Płyta alucobond to płyta kompozytowa złożona z dwóch wierzchnich blach aluminiowych z rdzeniem mineralnym, pozwalające na techniczne obróbki płyty Alucobond takie jak: frezowanie, cięcie oraz gięcie. Charakteryzują się lekkością oraz wytrzymałością na zginanie. Płyta jest odporna na zmiany temperatur. Płyty alucobond występują w wielu kolorach. Płyty znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i wewnętrznym. Można ich używać jako podłoże drukarskie, szyldów reklamowych oraz do elementów konstrukcyjnych pojazdów. Płyty mogą być mocowane za pomocą nitów, wkrętów lub nawet jako zawieszoną kasetę. Płyty mogą spełniać również wymogi ochrony przeciwpożarowej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.