Masz pytanie?
Wybierz walutę:

O nas

jesteś na stronie: jarbetal.pl > O nas

 • O firmie

  Firma JARBETAL jest wieloletnim  pruducentem wysokiej jakości stolarki  PVC  i ślusarki   aluminiowej (od 1995r). Jesteśmy nowoczesną firmą, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej jak również konstrukcji aluminiowych .

 • prod.jpg

  Technologia

  Posiadamy kompletne linie do produkcji stolarki PVC jak i ślusarki Aluminiowej, zaplecze transportowe i magazynowe. Park maszynowy firmy ulega ciągłej zmianie w związku z unowocześnianiem technologii i rozwojem firmy.     Firma cały czas się rozwija i aktualnie wzbogaciła swój park maszynowy o kolejne maszyny CNC do produkcji, prefabrykacji elementów elewacji wentylowych z płyt kompozytowych typu Alucobond, HPL, Cembrit.

 • naszeprodukty.jpg

  Nasze produkty

  Przedstawiamy krótką informacje na temat naszych produktów.

  Okna i drzwi PCV wykonane są z niemieckich profilli KBE®, KÖMMERLING®, BRÜGMANN, TROCAL®. Bogata paleta kolorów i form odpowiednich dla każdego stylu architektonicznego. Możliwość indywidualnych rozwiązań.

  Profile te gwarantują doskonałą izolację cieplną, a tym samym decydują o znacznym obniżeniu kosztów ogrzewania. Dzięki swej nowoczesnej, dźwiękoszczelnej konstrukcji zapewniają ciszę i spokój wewnątrz domu.

  Okna i drzwi są trwałe (wzmocnienie ze stali ocynkowanej w skrzydle i ramie), odporne na działanie czynników atmosferycznych, łatwe do utrzymania w czystości, proste w konserwacji, szczelne. Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane maszyny, to gwarancja tworzenia ślusarki Aluminiowej spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ślusarka Aluminiowa produkowana jest z systemów PONZIO®, ALIPLAST®, ALUPROOF ®.

  Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii.

  Do naszych produktów proponujemy duży wybór szyb ciepłochronnych, bezpiecznych, utrudniających włamanie, dźwiękochłonnych, ozdobnych. Jesteśmy w stanie spełnić Państwa wszystkie życzenia i oczekiwania. 

  Okna i drzwi wyposażone są w wysokiej jakości okucia Winkhaus (Auto pilot, Activ Pilot). Dzięki ich wysokiej jakości możemy uzyskać wszelkie konfiguracje otwierania oraz standardowo stosować system wietrzenia szczelinowego w skrzydłach rozwierno-uchylnych. Ponadto oferujemy dodatkowo wielostopniowe uchylanie MSL, hamulec okienny, zatrzask balkonowy, ogranicznik otwarcia, okucia antywłamaniowe. 

  Materiały stosowane do produkcji posiadają wymagane atesty, w tym Aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej i Certyfikat ISO 9001. Oferujemy pełną gamę dodatków do okien: parapety zewnętrzne, wewnętrzne, żaluzje, rolety, moskitiery, klamki, pochwyty itp. Okna typowe i parapety dostępne są w ciągłej sprzedaży. Proponujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, rabaty, kredyty oraz doradztwo i pomiar. Oferujemy fachowy transport i montaż. 

  Istnieje możliwość obejrzenia naszych produktów w siedzibie firmy: Pruszków, ul. Groblowa 3.

 • doradcy.jpg

  Doradcy techniczni

  Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych produktów i rozwiązań, zapraszamy do zadawania pytań naszym specjalistom. Nasi Doradcy Techniczni służą Państwu fachową pomocą m in. na temat doboru systemu okien i drzwi, wyboru optymalnego rodzaju szkła (ze względu na akustykę, termikę, bezpieczeństwo), zastosowania odpowiednich okuć i akcesoriów oraz sposobach montażu okien i drzwi. 

  W celu uzyskania fachowej porady czy pomocy naszego doświadczonego zespołu, skontaktuj się z najbliższym Doradcą Technicznym.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Subskrypcja

dasdasd
Facebook